Wtorkowe warsztaty rękodzielnicze w Zawoni

Już w następny wtorek w GOKiB Zawonia rozpoczyna się kolejny cykl spotkań z szeroko rozumianego rękodzieła. Prowadzącą jest nasza lokalna artystka Pani Sylwia Piech.

Atmosfera na zajęciach jest niesamowicie sympatyczna i twórcza. Co najważniejsze – wcale nie trzeba mieć zdolności plastycznych! Dzięki wskazówkom Pani Sylwii, każdemu uda się zrobić coś ładnego.

Takie zajęcia pobudzają kreatywność i wyobraźnię, a także odprężają i pozwalają się wyciszyć. Własnymi rękami można stworzyć piękne ozdoby do domu lub prezenty dla innych.

Zapraszamy do udziału!     

W zeszłym roku pojawiły się takie tematy jak choćby decoupage, utwardzanie tkanin, papierowa wiklina, czy mixmedia.

W ruch poszły pędzle, stemple, szablony, pistolety do kleju i wiele innych narzędzi.

Uczestnicy pracowali przy użyciu przeróżnych materiałów, takich jak farby, kleje, pasty strukturalne, konturówki, powertex, pozłoty, mikrokulki, brokaty, itd, itp.

W osiągnięciu odpowiedniego efektu pomagały nam tkaniny, koronki, serwetki, kształtki styropianowe, akrylowe bombki, podstawy do wianków, elementy roślinne, no nie sposób wymienić wszystkiego.

W trakcie zajęć powstawały niesamowite lampiony, piękne bombki, okolicznościowe kartki, przeróżne obrazki, słodkie zawieszki, oryginalne donice… i naprawdę wiele, wiele innych przedmiotów.

To tylko niektóre z prac wykonanych na warsztatach z Panią Sylwią:

  

Leave a Comment