Wybory jakich w Niedarach jeszcze nie było – już za kilka dni.

Otrzymaliśmy  wczoraj  pakiet propozycji na nowe logo Niedar.

Na kolejne zgłoszenia czekamy jeszcze   do godz. 24.00 dnia 1 czerwca 2015 r.

…. a na dziś  możemy zapewnić, iż przyjęty  w imię zasad  konkurencyjności   poniższy warunek regulaminowy – został spełniony !

Aby konkurs został uznany za wiążący muszą napłynąć co najmniej 4 zgłoszenia – projekty  + logo tymczasowe. Spośród tych co najmniej pięciu propozycji w drodze głosowania zostanie wybrane logo Niedar, które stanie się własnością naszej społeczności a prawami do grafiki administrować będą aktualnie funkcjonujący Sołtys w uzgodnieniu z Radą Sołecką.  Jeśli gremium decyzyjne  uzna, iż żaden z projektów nie będzie spełnił oczekiwań – projekt logo nie zostanie wyłoniony a honorarium autorskie zostanie sprawiedliwie rozdzielone wśród  autorów  projektów  zgłoszonych do  konkursu.

****

Wyłonienia  logo Niedar w pierwszym wstępnym  etapie dokona się siłami naszego Zespołu.

W turze II  wybór logo z finałowego pakietu co najmniej 5/ciu propozycji    nastąpi w oparciu o  Państwa głosy !

Nasz Niedariański blog stwarza  bowiem taką  możliwość z której prawdopodobnie po raz pierwszy w historii Niedar   skorzystamy !

Tym razem więc   nie odbędzie się to “na piechotę”  – siłami niezmordowanego Wolontariusza Grzegorza   z ul. Głównej,  lecz zagłosować na wybrany wizerunek logo, w określonym czasie /np. do momentu kiedy wpis nie spadnie z pierwszej strony/  będzie mógł każdy czytelnik  naszej witryny u siebie w domu czy  poziomu smartfona…. a co  XXI wiek zobowiązuje 🙂

Udanego weekendowania życzę:  Jurek z Wesołej

Leave a Comment