Z Niedar dla edukacji – wakacyjne rabaty !

W kontynuacji widniejącego wokół logo Niedar motta:

W zgodzie z naturą i dla edukacji”

dzisiaj dla odmiany akcja promocyjna:

W okresie do 30 września 2019 każdy; / instytucja publiczna, firma lub osoba prywatna/, która  w komentarzu do niniejszego wpisu wyrazi wolę  wskazując choćby jeden produkt zakupem którego w Niedarach jest zainteresowany/a – otrzyma  jednorazowo na całość fizycznie złożonego w konsekwencji  zamówienia:

atrakcyjny rabat wakacyjny !


RABAT 15% liczony od cen  detalicznych  brutto widniejących  w sklepach:

www.pomocedydaktyczne.info

www.pomoceszkolne.info

www.euroedukacja.net

na artykuły specjalistyczne  produkowane w Niedarach !  a specjalizujemy  się w magnetycznych pomocach dydaktycznych dedykowanych do tzw. aktywnych metod nauczania – np. tablicowe nakładki magnetyczne, kontynenty magnetyczne, klasowe  przybory geometryczne, magnetyczne ułamki odcinki, piramida odżywiania i aktywności ruchowej itp. oraz na    portrety  pisarzy, poetów, królów i książąt polskich,  chemików; w formacie A3 /mamy ich w Niedarach największą w Polsce kolekcję !/  oraz w wielkoformatowych planszach dydaktycznych z najdłuższą bo 10/letnią gwarancją jakości technicznej w ofercie ponad 20 tytułów !


Na wszystkie inne wyżej nie wymienione produkty wakacyjny RABAT wynosi 10%.

Zapraszamy na zakupy !

 


Jeśli i Ty masz firmę działającą  w Niedarach lub na rzecz Niedar i zechcesz udzielić  jakiegokolwiek rabatu lub zawiadomić o promocji  za pośrednictwem  strony niedary.pl – skontaktuj się z nami /przycisk KONTAKT w poziomym menu u góry strony/ – skorzystaj bo póki co, reklama taka jest bezpłatna !

Leave a Comment