Za dar z Niedar – podziękowania były a jakże….!

Zaskoczyło mnie wczoraj   pytanie  o dalszy los planszy ufundowanej  z naszych cegiełek dla Zespołu Szkół w Zawoni. Zaskoczyły… albowiem  plansza od poniedziałku jest już w szkole a na potwierdzenie otrzymaliśmy odpowiedź ze szkoły i jest ta odpowiedź,  do przeczytania  jako komentarz do listu otwartego, który wywołał temat:

…kliknij w klawisz Niedary dla Edukacji – odszukaj post:   List otwarty –  pod wpisem znajdziesz list od Pani Dyrektor …. a może prościej zaraz go skopiuję i  będzie można przeczytać  całość poniżej 🙂

Zawonia 27 maja 2015 r.

Szanowni Mieszkańcy Niedar, w odpowiedzi na Państwa list z dnia 15 maja 2015 r. pragnę serdecznie podziękować za życzenia oraz udzielone wsparcie. W imieniu społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego dziękujemy za ufundowanie oryginalnej planszy dydaktycznej pt. „Woda w życiu człowieka”, która – jak ufam – będzie doskonałą pomocą w zajęciach edukacyjnych. Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować Mieszkańcom Niedar oraz Zespołowi witryny internetowej https://www.niedary.pl z Kocich Gór za otrzymaną planszę oraz umieszczoną na niej dedykację wraz z podpisami.

Z wyrazami szacunku Dyrektor Zespołu Szkół w Zawoni mgr Marlena Zielińska-Ząb

Dodaj komentarz