KONTAKT do nas

Witamy !

Skontaktować się z nami możesz  na wiele sposobów:

kontakty1.Wszelkie pomysły, sugestie, uwagi….fotki oraz  teksty do opublikowania na stronie,

 możesz wysłać  elektronicznie na adres e-mail naszego Zespołu:

niedary@wp.pl


2.Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny zadzwoń: bądź wyślij sms/a

Czekamy pod numerem:

606 600 824


3. Za pośrednictwem konta społecznościowego,   znajdującego się na Facebooku. /kliknij w ikonkę w prawym górnym rogu strony lub wejdź przez nasze: OKNO NA ŚWIAT w prawym menu strony.

fb-logo

 

 

 


4.W godzinach od 8-16 możesz do nas podejść osobiście.  Jesteśmy do dyspozycji pod adresem:

ul Wesoła 21 ; 55-106 Niedary

 


5. Możesz do nas napisać także  tradycyjny list i wysłać go pod adresem:

ul Wesoła 21 ; 55-106 Niedaryskrzynkaupt

 

 

 

 

 


6. Pod każdym wpisem pojawia się specjalny formularz, jeśli chcesz się odnieść do treści wpisu możesz skorzystać z tej najszybszej  i tematycznej formy –  odpowiedzi uzupełnienia wpisu – komentarza.


7. Z poziomu witryny internetowej można się z nami skontaktować także za pośrednictwem poniższego  formularza:


 

Serdecznie zapraszam  do współredagowania niniejszej witryny: mieszkańców Niedar, przedstawicieli władz samorządowych, organizacji pozarządowych, oraz wszystkich ludzi dobrej woli. którzy pragną emanować pozytywną energią,  pomysłami i  nie potrzebują wielkich sukcesów,  aby w jakże  ulotnych   urokach  codzienności, a na poboczu wielkiej polityki oraz spraw światopoglądowych, odnajdywać  sens bycia tu i teraz….

W imieniu Zespołu www.niedary.pl

/-/ Jerzy Lewandowski

Ps.

od 21 III 2015 r. prowadzę  hobbystycznie  e-Kronikę wsi Niedary –  przy wsparciu kilkuosobowej grupy zapaleńców, którzy także  pragną,  aby w naszej wsi,  żyło się nam:

miło, ciekawie, bezkonfliktowo, zdrowo, bezpiecznie   …..

z pomysłem uśmiechem  –  po prostu serdecznie 🙂

Jeśli i Ty myślisz i  kierujesz się tymi samymi kategoriami – dołącz do nas !


 

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  9 komentarzy

  • Artur pisze:

   Gratuluję pomysłu i jestem pod wrażeniem zaangażowania dla twórców strony.
   Pozdrawiam
   Artur Wawszczyk

  • Iwona Karaś pisze:

   Witam,
   Natknęłam się na profesjonalną stronę moich kochanych Niedar i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam. Gratuluje pomysłu i cieszę się jak widzę tyle cudownych zmian. Zajrzałam w każdą zakładkę, przeczytałam wszystkie informacje i ogłoszenia i jestem z Was dumna. Piszecie o wszystkich prozaicznych sprawach, nawet o bezdomnych zwierzakach. Super!!! Wiidzę ogromny progres i czuje, ze to dopiero początek 🙂
   Od ponad 20 lat mieszkam w centrum Łodzi i dziś bardzo doceniam dobra, które zostawiłam. Piękna przyroda, cudowna cisza, powietrze i wokół znane od lat przyjazne twarze… Zawsze będę tęsknić.
   Cieszę się, ze teraz o tym cudownym miejscu poczytać mogą wszyscy.
   Życzę Wam siły i walki o to co najlepsze dla Was i dla przyszłych pokoleń.
   Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam!
   Iwona, córka Zygmunta i Bronisławy Wojtasik

  • Andrzej pisze:

   Oj jaka miła strona! Zupełnie przypadkowo się tu znalazłem i proszę jak „ktoś” profesjonalnie , dowcipnie i z klasą tę stronę prowadzi.Gratuluję zacięcia i lekkości pióra.Pozostając pod wrażeniem pozdrawiam wszystkich mieszkańców Niedarów (chyba tak się odmienia) a szczególnie twórców tej strony.
   Andrzej/Wrocław

  • niedary@gmail.com pisze:

   Oj jaki miły komplement na koniec tygodnia 🙂
   Andrzeju !
   … jeśli pozwolisz…?
   Dzięki w imieniu Zespołu, który kreuje komfort niezbędny, by ową lekkością strona emanowała także w kierunku rodzinnego Wrocławia 🙂
   Wybacz drobne sprostowanie:
   Wszyscy mieszkańcy Niedar” – to stricte gramatycznie rzecz ujmując – najprawdopodobniej Niedarzanie….ale
   Historia wygląda tak: Kiedy tu przybywaliśmy powoli acz systematycznie mówiono o nas Wrocławiaki w odróżnieniu od stałych mieszkańców, którzy nazwywali siebie: Niedarscy względnie Niedaraki…… Ten trójdźwięk, wszak nie tylko fonetyczny; prosił się o ujednolicenie. Jedną z nigdzie nie zapisanych dotąd misji naszej strony – stało się wprowadzenie do naszej codzienności nazwy – klamry – uniwersalnego określenia in gremio i oczywista ….. mamy i lansujemy takowy ! Od wiosny ubiegłego roku próbujemy inplantować, nie do końca poprawny gramatycznie, ale za to bardzo wspólny mianownik, dla całej naszej społeczności, mianowicie Niedarianie ….w którym wydaje się pobrzmiewają jednym głosem tak nowoosiedleni Wrocławianie jak trwający tu od dziesiątek lat rdzenni Niedarzanie i Niedarscy 🙂

   Prawda, że łatwiej przesłać pozdrowienia dla Niedarian aniżeli dla mieszkańców Niedarów ?

   Pozdrawiamy równie serdecznie i zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin naszej strony:

   Jurek z Wesołej z Zespołem.

  • Marekl z Kaszub pisze:

   Patrze na te Wasze Niedarzańskie różne akcje z drugiego końca Polski i lapie się na tym, że stajecie się dla mnie jakby drugim ulubiponym miejscem na ziemi… a kiedyś pływałem statkami po morzach i oceanach i wiele widziałem.
   U nas we wiosce nie dzieje się nic nowego od lat ludzie jacys tacy bez ikry sobą zajęci w swoich zainteresowaniach i kółkach a u was aż kipi od różnych akcji, miło popatrzeć jak bym miał się kiedyś gdzieś przeprowadzić, to do Niedar się przeprowadzę. 🙂 Niech wam się wiedzie ! Marek z Kaszub

  • Dzień dobry,

   zdając sobie sprawę z faktu, że pozyskiwanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne chciałbym zaproponować Państwa firmie niezwykle skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje produkty i usługi. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

   Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tego e-maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

   Pozdrawiam serdecznie,
   Marek Jakubiak
   tel.: 536-410-956
   kontakt@email-reklama.pl

  • Marcin Maceja pisze:

   Szanowni Państwo!

   proszę mi wybaczyć taki sposób komunikacji, ale nie bardzo mogę sobie wyobrazić, w jaki inny sposób mógłbym zapytać o to, czy jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem zupełnie od nowa, posiadanej strony www niedary.pl.

   Sądzę, że byłoby to świetną okazją do odświeżenia Państwa internetowego wizerunku oraz wdrożenia najnowszych rozwiązań technicznych uwzględniających również optymalizację strony pod kątem jej funkcjonowania w świecie urządzeń mobilnych, szybkości działania i pozycjonowania (SEO).

   Jesteśmy firmą o wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu, specjalizującą się w kompleksowym tworzeniu i wdrażaniu STRON WWW oraz SKLEPÓW INTERNETOWYCH.

   Chętnie przedstawię Państwu dokładniej naszą propozycję. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Byłbym wdzięczny, gdyby w odpowiedzi podali Państwo NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO, na który mógłbym zadzwonić. To bardzo ułatwi ewentualne przygotowanie ściśle dopasowanej do Państwa oczekiwań oferty.

   Z wyrazami szacunku,

   Marcin Maceja
   tel.: 536-410-956

   e-mail: marcin@internetowy-wizerunek.pl
   www: https://internetowy-wizerunek.pl

  • Patrycja pisze:

   Dzień dobry,

   mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Proponujemy korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

   Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

   Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

   Miłego dnia, Patrycja Klos

  • Zbigniew pisze:

   Super lokalna stronka dla społeczności lokalnej i dla gości odwiedzających. Gratulacje👍Pozdrowienia dla kolegi Jurka L.

  Dodaj komentarz