KONTAKT

Witamy !

Skontaktować się z nami możesz  na wiele sposobów:

kontakty1.Wszelkie pomysły, sugestie, uwagi….fotki oraz  teksty do opublikowania na stronie,

 możesz przesyłać  elektronicznie na adres e-mail naszego Zespołu:

niedary@wp.pl


2.Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny zadzwoń: bądź wyślij sms/a

Czekamy pod numerem:

606 600 824


3. Za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu – nie będąc nawet zalogowanym – okienko kontaktowe wyświetla się w prawym dolnym rogu ekranu.
gg_komunikator

 

 

 

 

 


4. Za pośrednictwem konta społecznościowego,   znajdującego się na Facebooku. /kliknij w ikonkę w prawym górnym rogu strony lub wejdź przez nasze: OKNO NA ŚWIAT w prawym menu strony.

fb-logo

 

 

 


5.W godzinach od 8-16 możesz do nas podejść osobiście.  Jesteśmy do dyspozycji pod adresem Niedary 35  – przy ulicy Wesołej / nazwa ulicy  nieformalna – zwyczajowa – prosimy nie korzystać w przypadku korespondencji urzędowej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Skorzystać możesz z komunikatora Skype – wybierz i kliknij w ikonkę w prawym górnym rogu strony głównej:

skype

 

 

 

 

 


7. Możesz do nas napisać także  tradycyjny list i wysłać go pod adresem: Niedary 35; 55-106 Zawoniaskrzynkaupt

 

 

 

 


8. Pod każdym wpisem pojawia się specjalny formularz, jeśli chcesz się odnieść do treści wpisu możesz skorzystać z tej najszybszej  i tematycznej formy –  odpowiedzi uzupełnienia wpisu – komentarza.

9. Z poziomu witryny internetowej można się z nami skontaktować także za pośrednictwem poniższego  formularza:

 

Serdecznie zapraszam  do współredagowania niniejszej witryny: mieszkańców Niedar, przedstawicieli władz samorządowych, organizacji pozarządowych, oraz wszystkich ludzi dobrej woli. którzy pragną emanować pozytywną energią,  pomysłami i  nie potrzebują wielkich sukcesów,  aby w jakże  ulotnych   urokach  codzienności, a na poboczu wielkiej polityki oraz spraw światopoglądowych, odnajdywać  sens bycia tu i teraz….

W imieniu Zespołu www.niedary.pl

/-/ Jerzy Lewandowski

Ps.

od 21 III 2015 r. prowadzę  hobbystycznie  e-Kronikę wsi Niedary –  przy wsparciu kilkuosobowej grupy zapaleńców, którzy także  pragną,  aby w naszej wsi,  żyło się nam:

miło, ciekawie, bezkonfliktowo, zdrowo, bezpiecznie   …..

z pomysłem uśmiechem  –  po prostu serdecznie 🙂

Jeśli i Ty myślisz i  kierujesz się tymi samymi kategoriami – dołącz do nas !


 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

komentarzy 6

 • Artur pisze:

  Gratuluję pomysłu i jestem pod wrażeniem zaangażowania dla twórców strony.
  Pozdrawiam
  Artur Wawszczyk

 • Iwona Karaś pisze:

  Witam,
  Natknęłam się na profesjonalną stronę moich kochanych Niedar i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam. Gratuluje pomysłu i cieszę się jak widzę tyle cudownych zmian. Zajrzałam w każdą zakładkę, przeczytałam wszystkie informacje i ogłoszenia i jestem z Was dumna. Piszecie o wszystkich prozaicznych sprawach, nawet o bezdomnych zwierzakach. Super!!! Wiidzę ogromny progres i czuje, ze to dopiero początek 🙂
  Od ponad 20 lat mieszkam w centrum Łodzi i dziś bardzo doceniam dobra, które zostawiłam. Piękna przyroda, cudowna cisza, powietrze i wokół znane od lat przyjazne twarze… Zawsze będę tęsknić.
  Cieszę się, ze teraz o tym cudownym miejscu poczytać mogą wszyscy.
  Życzę Wam siły i walki o to co najlepsze dla Was i dla przyszłych pokoleń.
  Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam!
  Iwona, córka Zygmunta i Bronisławy Wojtasik

 • Andrzej pisze:

  Oj jaka miła strona! Zupełnie przypadkowo się tu znalazłem i proszę jak “ktoś” profesjonalnie , dowcipnie i z klasą tę stronę prowadzi.Gratuluję zacięcia i lekkości pióra.Pozostając pod wrażeniem pozdrawiam wszystkich mieszkańców Niedarów (chyba tak się odmienia) a szczególnie twórców tej strony.
  Andrzej/Wrocław

 • niedary@gmail.com pisze:

  Oj jaki miły komplement na koniec tygodnia 🙂
  Andrzeju !
  … jeśli pozwolisz…?
  Dzięki w imieniu Zespołu, który kreuje komfort niezbędny, by ową lekkością strona emanowała także w kierunku rodzinnego Wrocławia 🙂
  Wybacz drobne sprostowanie:
  Wszyscy mieszkańcy Niedar” – to stricte gramatycznie rzecz ujmując – najprawdopodobniej Niedarzanie….ale
  Historia wygląda tak: Kiedy tu przybywaliśmy powoli acz systematycznie mówiono o nas Wrocławiaki w odróżnieniu od stałych mieszkańców, którzy nazwywali siebie: Niedarscy względnie Niedaraki…… Ten trójdźwięk, wszak nie tylko fonetyczny; prosił się o ujednolicenie. Jedną z nigdzie nie zapisanych dotąd misji naszej strony – stało się wprowadzenie do naszej codzienności nazwy – klamry – uniwersalnego określenia in gremio i oczywista ….. mamy i lansujemy takowy ! Od wiosny ubiegłego roku próbujemy inplantować, nie do końca poprawny gramatycznie, ale za to bardzo wspólny mianownik, dla całej naszej społeczności, mianowicie Niedarianie ….w którym wydaje się pobrzmiewają jednym głosem tak nowoosiedleni Wrocławianie jak trwający tu od dziesiątek lat rdzenni Niedarzanie i Niedarscy 🙂

  Prawda, że łatwiej przesłać pozdrowienia dla Niedarian aniżeli dla mieszkańców Niedarów ?

  Pozdrawiamy równie serdecznie i zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin naszej strony:

  Jurek z Wesołej z Zespołem.

 • Marekl z Kaszub pisze:

  Patrze na te Wasze Niedarzańskie różne akcje z drugiego końca Polski i lapie się na tym, że stajecie się dla mnie jakby drugim ulubiponym miejscem na ziemi… a kiedyś pływałem statkami po morzach i oceanach i wiele widziałem.
  U nas we wiosce nie dzieje się nic nowego od lat ludzie jacys tacy bez ikry sobą zajęci w swoich zainteresowaniach i kółkach a u was aż kipi od różnych akcji, miło popatrzeć jak bym miał się kiedyś gdzieś przeprowadzić, to do Niedar się przeprowadzę. 🙂 Niech wam się wiedzie ! Marek z Kaszub

 • Joe Gurule pisze:

  Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę niedary.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536-410-956
  kontakt@strony-www24.pl

Leave a Comment