Linkownia

Strona w budowie – trwamy w oczekiwaniu także na Twoje sugestie:

W tym miejscu dla wspólnego użytku i pożytku pragniemy  gromadzić linki czyli  adresy łączące nas z takimi miejscami w internecie, które są ciekawe. ułatwiają życie, bawią lub mogą okazać  się   przydatne w każdy inny sposób:


Kto dzwonił ?

Ktoś dzwonił do Ciebie. Wyświetlił się jakiś nieznany numer. Zastanawiasz się kto to mógł być? W jakiej sprawie ? Przed oddzwonieniem warto sprawdzić, czy numer ten nie należy np. do jakiegoś naciągacza, oszusta czy upierdliwego marketingowca….   Link do bazy numerów poniżej:

https://www.kto-dzwonil.com/

 


Śmieci, odpady – jak prawidłowo sortować – wyszukiwarka.

Wyszukiwarka pomocna, kiedy nie wiesz,  które odpady wrzucać do jakich  pojemników ? Program selektywnej zbiórki odpadów Urzędu  Miejskiego z  Łodzi minimalnie różni  się od funkcjonującego u nas  w zakresie gospodarki bioodpadami – my mamy swoje przydomowe komposty 🙂 …a poza tym jest godny polecenia:

https://uml.lodz.pl/dla-mieszkancow/ochrona-srodowiska/selektywna-zbiorka-odpadow/?tx_edgeregisters_showregister%5B@widget_0%5D%5BcurrentPage%5D=6#c41440


 

Burza – gdzie aktualnie są  burze ?

Mapka interaktywna,   połączona z efektami dźwiękowymi !Możliwość obrazowania za pomocą zielonych linii –  czujników, które zarejestrowały poszczególne wyładowania atmosferyczne. /wciśnij przycisk detektory/

http://pl.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=15


 

 

Skąd i dokąd leci, jak wygląda samolot, który przelatuje nad naszymi głowami ?

Samolotowa mapa świata. Kliknij w ikonkę samolociku na mapie a dowiesz się wiele o danym locie, poznasz podstawowe parametry i ujrzysz fotkę samolotu z bliska.

https://www.radar-lotow.pl/

 


 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.