Księga Gości

Serdecznie witam  !

Gości odwiedzających Niedary wirtualnie i zapraszam do pozostawienia  okolicznościowego wpisu na stronach naszej pamiątkowej Księgi. Z góry dziękuję  za każde dobre słowo, które stanowić będzie bodziec do dalszego rozwoju naszej wsi w internetowej  przestrzeni   a  z pokorą,   przyjmiemy i nie mniej inspirująco,  pochylimy się nad podpowiedziami, sugestiami czy wręcz  zdaniami  krytycznym.  Kliknij więc – zapraszam- w przycisk: Napisz nowy wpis i  pozostaw ślad swojej obecności na naszej stronie.

W imieniu Zespołu www.niedary.pl oraz grupy  Niedarianie :

Jurek z ulicy Wesołej


Witam,

Natknęłam się na profesjonalną stronę moich kochanych Niedar i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam. Gratuluje pomysłu i cieszę się jak widzę tyle cudownych zmian. Zajrzałam w każdą zakładkę, przeczytałam wszystkie informacje i ogłoszenia i jestem z Was dumna. Piszecie o wszystkich prozaicznych sprawach, nawet o bezdomnych zwierzakach. Super!!! Widzę ogromny progres i czuje, ze to dopiero początek 🙂

Od ponad 20 lat mieszkam w centrum Łodzi i dziś bardzo doceniam dobra, które zostawiłam. Piękna przyroda, cudowna cisza, powietrze i wokół znane od lat przyjazne twarze… Zawsze będę tęsknić.

Cieszę się, ze teraz o tym cudownym miejscu poczytać mogą wszyscy.

Życzę Wam siły i walki o to co najlepsze dla Was i dla przyszłych pokoleń.

Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam!

Iwona, córka Zygmunta i Bronisławy Wojtasik 17 XI 2015 Łódź


Dziękuję Państwu serdecznie za życzenia z całego serca 🙂 Cieszą mnie ogromnie zmiany, które nie tylko ja wprowadzam, ale przede wszystkim Państwo. Wasze zaangażowanie w życie i rozwój Niedar 🙂

Wspólnie możemy i zdziałamy wiele dobrego!

Pozdrawiam gorąco 🙂 Agnieszka Wersta Wójt Gminy Zawonia; 13 VIII 2016


Z okazji Dnia Sołtysa

Podziwiam tych co nie szczędzą swojego czasu i w tak wspaniały sposób organizują takie uroczystości. i życzę jak najwięcej wspaniałych pomysłów-zrealizowanych. Zawsze mówię wszystkim ,że to najpiękniejsza miejscowość i żyją tu najmilsi ludzie na świecie {ja też pochodzę z Niedar} Gratulacje dla uhonorowanych.

Zosia.Ł oliwialyson@wp.pl


Posiadamy niesłychanie wiele wspólnego. Wyczekuję na kolejny artykuł.

Piotr Warszawa. 09 III 2016 – sistelor32@poczta.onet.pl


Witam

Jestem również Niedarianką z krwi i kości . Mieszkałam na ul. „Zawońskiej” .Ochoczo i z ogromnym zapałem grałam w Manso z moją kuzynką „papużką nierozłączką” Oj to były czasy, każda wolna chwila od zajęć domowych i na gospodarstwie spędzona była na skwerku przy szkole. Nie jeden chłopak dostał „lanie ” ,Graliśmy również w dwa ognie. Teraz wspominamy obie z wypiekami na twarzach. Moja kuzynka mieszkała na ul. Głównej. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki za was wszystkich.

Zosia Ł 2 III 2016; oliwialyson@wp.pl


Oj jaka miła strona! Zupełnie przypadkowo się tu znalazłem i proszę jak „ktoś” profesjonalnie , dowcipnie i z klasą tę stronę prowadzi. Gratuluję zacięcia i lekkości pióra. Pozostając pod wrażeniem pozdrawiam wszystkich mieszkańców Niedarów (chyba tak się odmienia) a szczególnie twórców tej strony.

Andrzej/Wrocław 19 II 2016 vanderan6667@gmail.com

 


To bardzo wzruszające, że społeczność ludzi z Niedar jest tak przyjazna i serdeczna wspominając tych, dla których jakość życia mieszkańców wsi miała i ma znaczenie. W pełnieniu obowiązków sołtysa mama miała zawsze wielkie wsparcie od sąsiadów, jak np. pani Zofia Bąk, Danusia Osyra…

Życzę całej społeczności z Niedar błogosławieństwa Bożego!

Pastor Czarek Wojtasik 06 II 2016; pastor@tlen.pl

 


Witam,

Przede wszystkim dziękuje Panu Jurkowi z Wesołej oraz całej redakcji za to, źe po wielu latach Niedary ożyły, co bardzo mnie cieszy. Dziękuje, że zajmujecie się sprawami ludzi społeczników, którzy kiedyś wpisali się w historię wsi, bo mnie zawsze bardzo leżały na sercu te rzeczy i robiłam to wszystko nie dla siebie tylko dla wszystkich mieszkańców Niedar. Wiem, że każdy sołtys i także obecna Agata może również zrobić bardzo dużo dla Niedar. Tego Jej serdecznie życzę. 🙂

Cieszy mnie to, kiedy przyjeżdżam do Niedar co widzę. Niedary rosną i przybywa mieszkańców. Rosną też potrzeby i trzeba o nie się starać.

Pozdrawiam wszystkich Mieszkańców !

Bronisława Wojtasik 5 II 2016 Łódź


 

Bardzo dziękuję za piękną stronę internetową, i całą Państwa działalność,

Szczęśliwego Nowego Roku!

Małgorzata Hańczyc 21-01_2016 niedary@yahoo.com


Gratuluję pomysłu i jestem pod wrażeniem zaangażowania dla twórców strony.

Pozdrawiam:

Artur Wawszczyk  – 6 XI 2015


Kabaret Old Spice Girls – Gwiazdy Polskiej Estrady Kabaretowej:

Lidia Stanisławska

Barbara Wrzesińska

Emilia Krakowska

Z pozdrowieniami dla Niedariańskiej Rodziny – dedykacja  po występie w Zawoni

Dedykacja_old_Spice

 


Szanowni Mieszkańcy Niedar,

w odpowiedzi na Państwa list z dnia 15 maja 2015 r. pragnę serdecznie podziękować za życzenia oraz udzielone wsparcie.

W imieniu społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego dziękujemy za ufundowanie oryginalnej planszy dydaktycznej pt. „Woda w życiu człowieka”, która – jak ufam – będzie doskonałą pomocą w zajęciach edukacyjnych.

Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować Mieszkańcom Niedar oraz Zespołowi witryny internetowej www.niedary.pl z Kocich Gór za otrzymaną planszę oraz umieszczoną na niej dedykację wraz z podpisami.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Zespołu Szkół w Zawoni

mgr Marlena Zielińska-Ząb > Zawonia 23 V 2015 r.


Patrze na te Wasze Niedarzańskie   różne akcje  z drugiego końca Polski  i lapie się na tym, że stajecie się dla mnie jakby drugim ulubiponym  miejscem na ziemi… a kiedyś pływałem statkami po morzach i oceanach i wiele widziałem.
U nas we wiosce nie dzieje się nic nowego od lat ludzie jacys tacy bez ikry  sobą zajęci w swoich zainteresowaniach i kółkach  a u was aż kipi  od różnych akcji,  miło popatrzeć  jak bym miał się kiedyś gdzieś  przeprowadzić, to  do Niedar się przeprowadzę. 🙂

Niech wam się wiedzie ! Marek z Kaszub


….naprawdę wdzięczna jestem za tę stronę internetową, którą Pan prowadzi – jak na nią wejdę to czuję się, jakbym była w Niedarach…
pozdrawiam i do zobaczenia
Margaret > Dubaj 2017-07-09


 

23 komentarze

Dodaj komentarz