Apogeum eko-zabawy. Poprzeczka b. wysoko !

Jesteśmy na finiszu zakręconej rywalizacji Niedary vs. Zawonia. Znamy już nasz cel. Poprzeczka zawieszona jest na wysokości 7 300 litrów. Tyle uzbierali hipotetycznie mieszkańcy Gminy Zawonia. Oczywiście w tym wyniku mają swój wcześniejszy udział Niedarianie ….  i jak się okazuje – nie mały. Nie jesteśmy tego jednak przeliczyć /czytaj odliczyć/. Oczywiście nasz urobek przeliczymy finalnie  relatywnie do liczby mieszkańców.  Pozostało nam trzy dni. Na Wesołej uruchomiliśmy właśnie kolejny –  trzeci już punkt –  zbiórki:

Przypomnę punkt Nr 1 mieści się  w Świetlicy, Nr 2 na ul. Różanej. Na Seniorów zwycięzców /pierwsza trójka/ którzy przybęda na Senioradę z największą ilością zakrętek – czekają trzy równorzędne nagrody ufundowane przez Sołtysa wsi Niedary Szczepana Gurbodę. Są to trzy słoiki po 1,2 kg. miodu z certyfikowanej  niedariańskiej pasieki: “U Jana”.

Pamiętajcie !

Każdy może wspierać w tej rywalizacji swoich Seniorów z rodziny lub najbliższych znajomych i sąsiadów – przekazując im zebrane nakrętki.

Jeśli  nie masz  komu przekazać nakrętek a chcesz wspomóc naszą wieś w tym zakręconym  challengu /rywalizacji/ możesz  je po prostu   wrzucić do jednego z trzech wymienionych wcześniej pudeł.

Zachęcamy tych którzy się jeszcze nie włączyli  – do wsparcia Niedar.

Wszyscy działamy w szczytnym celu ! 

Dodaj komentarz