Logo Niedar w Ciechocinku:

Do grona Ambasadorów naszej międzynarodowej  akcji. Oficjalnie dołączają dzisiaj:  Mirka /94/ i Grzegorz z Różanej /95/. W nawiasach kolejne numery na  oficjalnej liście Ambasadorów akcji: Logo Niedar travel The World”.  Witamy Serdecznie!

W swoim debiucie. Mirka i Grzegorz nadesłali  fotkę   niedariańskiej chorągiewki.  Wykonaną przy, nomen omen, flagowym obiekcie Ciechocinka !

Tężnie solankowe uznawane za największy tego typu obiekt na świecie. Z pewnością należą.  Do grupy najciekawszych użytkowych zabytków europejskich. Powstały one z inicjatywy Stanisława Staszica w XIX wieku i po dziś stężając  solankę tworząc  wokół unikalny mikroklimat.

Aby ocenić rozmiar tej budowli kliknij w poniższy link pod którym odtworzysz filmik prezentujący tężnie z lotu drona:

https://www.youtube.com/watch?v=Ke1MMFvrGlc

Już w najbliższą środę 25 stycznia  2022. Podczas spotkania Klubu Seniora o godzinie 17/tej Mirka i Grzegorz zaproszą nas na wycieczkę  nie tylko po Ciechocińskich tężniach. W programie wirtualna wycieczka po innych ciekawych miejscach Polskiej Stolicy Seniorów. Niezwykłą atrakcją wycieczki. Już  jak najbardziej w realu ! Będzie degustacja wody mineralnej:  Krystynka  o rzucającej na kolana dawce minerałów !

Dodaj komentarz