Niedary mają kolejnego Radnego !

Od rana docierają do nas informacje iż Kazimierz z Ptasiej  zasiądzie w pięcioosobowej:

  Radzie Seniorów Gminy Zawonia !

To debiut Niedarianina na tym  samorządowym  forum doradczym.   Właściwie od tego momentu Kazimierz Durawa staje się w naszej społeczności osobą  publiczną a więc będzie   przedstawiany w pełni   z imienia i nazwiska:

Serdecznie Kazimierzowi gratulujemy i życzymy tyluż sukcesów co i satysfakcji z wypełniania  nowej życiowej misji 

 Cieszymy się ogromnie iż w jakże  krótkim odstępie czasu,  dwie rekomendowane przez Niedariański Klub Seniora kandydatury  zostały obdarzone  mandatami  zaufania  społecznego.

Z kronikarskiego obowiązku dodać należy iż nowe – samorządowe  otwarcie dla Kazimierza Durawy jako Niedariańskiego  Seniora.   Pojawiło się niejako  na przedłużeniu spektakularnego  sukcesu zawodowego. Firma Kazimierza Durawy w zwieńczeniu wieloletniej pełnej efektownych  realizacji działalności,   zakończyła remont kamiennych elementów Mostu Pomorskiego we Wrocławiu. Gratulacje wykonawcy składał m.in

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk,

O szczegółach kariery zawodowej Kazimierza Durawy przeczytasz m.in.  na koncie FB Powiatu Wrocławskiego  pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/392847994086573/posts/6201390773232237/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 komentarze

 • Kazimierz z Ptasiej pisze:

  Dziękuję za fanfary i wcześniejszą nominację. Postaram się nie zawieść naszych seniorów.
  Pozdrawiam Kazimierz z Ptasiej

 • Grzegorz Idzikowski Sołtys sołectwa Niedary pisze:

  Dziękuję za podjęcie decyzji o kandydowaniu do Gminnej Rady Seniorów oraz gratuluję znalezienia się w gonie wspomnianej Rady.
  Jednocześnie życzę owocnych obrad w grupie reprezentującej Seniorów naszej Gminy oraz osobistej satysfakcji z uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.

 • Danuta Stańczyk pisze:

  Już po opublikowaniu wpisu dotarła do nas kolejna dobra wiadomość ! Kazimierz Durawa objął stanowisko Przewodniczącego Rady Seniorów Gminy Zawonia. Kazimierzu przyjmij nasze najserdeczniejsze gratulacje, wraz z życzeniami wielu sukcesów w nowych obszarach aktywności społecznej W imieniu Niedariańskiego Klubu Seniora Przewodnicząca Tymczasowego Zarządu /-/ Danuta Stańczyk

Dodaj komentarz