Podziękowania z Kamiennej za wsparcie w nieszczęściu,

Zwykle nie jesteśmy przygotowani na przydarzające nam, naszym bliskim, sąsiadom – różne nieszczęścia, Często nie wiemy jak się zachować… ?  Jakie skuteczne kroki podjąć ?  Wahamy się… dlatego tak ważna i nie dająca się przecenić jest spontaniczna reakcja, błyskawiczna pomoc sąsiedzka – szczególnie kiedy liczy się czas.

W powyższym duchu Agata Woloszczuk z Kamiennej, poprosiła  mnie o przekazanie w jej imieniu i oczywiście w imieniu całej swojej rodziny, serdecznych podziękowań wszystkim tym którzy w dniu wczorajszym zjawili się by udzielić swojej bezinteresowanej pomocy w trakcie akcji gaszenia pożaru:

„W imieniu całej mojej rodziny pragnę ta drogą serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zjawili się na miejscu i udzielali pomocy. Było bardzo wiele osób. Teraz czekamy na przedstawiciela firmy ubezpieczeniowej. Wstępnie już posprzątane „

Jeśli i Ty chcesz, choćby werbalnie, wspomóc Rodzinę Agaty ew. zadeklarować jakąś formę pomocy w nieszczęściu – możesz uczynić to także w komentarzu do niniejszego postu.

Dodaj komentarz