Seniorzy wybrali Zarząd NKS/u – sezon II

Niniejszym. Wszem i Wobec wiadomym czynimy, iż w dniu 31 stycznia 2024,   Walne Zebranie Niedariańskiego Klubu Seniora,  na II/gi sezon swojej  działalności wybrało Zarząd  w składzie jak niżej:

Przewodnicząca Niedariańskiego Klubu Seniora:

Danuta Stańczyk

Z/ca Przewodniczącej Niedariańskiego Klubu Seniora:

Kazimierz Durawa

Skarbnik Niedariańskiego Klubu Seniora:

Alicja Durawa

Sekretarz Niedariańskiego Klubu Seniora:

Jerzy Lewandowski

Niniejszym składamy podziękowania Grzegorzowi Idzikowskiemu –  Z/cy Przewodniczącej Tymczasowego Zarządu NKS/u za jakże istotny wkład pracy m.in.  w tworzeniu aktów legislacyjnych klubu i….bezcennego  naszego „kawałka podłogi”.

Uczestnikom Walnego Zebrania dziękujemy za zaufanie i nadspodziewanie wysoką frekwencję !

Tym samym NKS sezon – II uważamy za rozpoczęty

2 komentarze

  • Grzegorz Idzikowski Sołtys sołectwa Niedary pisze:

    Dziękuję odchodzącemu Zarządowi Niedariańskiego Klubu Seniora za ponad roczny okres owocnej pracy i współpracy z korzyścią dla całej naszej małej ojczyzny. Jednocześnie gratuluję wyboru nowemu Zarządowi. Życzę udanych nowych pomysłów, równie udanych realizacji kolejnych wydarzeń oraz wiele satysfakcji z działalności w kolejnym roku życia Klubu. Szczególnie serdeczne słowa kieruję do Kazimierza, który z pewnością doda następny „kawałek podłogi”, ale już w bardziej trwałej wersji – bo z kamienia.
    pozdrawiam
    Grzegorz Idzikowski

  • Zajawki RSS pisze:

    Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzięki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

Dodaj komentarz