Między Różaną a Wesołą, miesiąc temu i nadal…

Podczas imprezy „Powitanie Lata 2022 na Różanej” rozmawialiśmy chwilę  o niewykorzystanej tak  społecznie jak i zresztą samorządowo również –   medialnej sile strony:  niedary.pl … Mówić i pisać na ten temat by długo i wielowątkowo.  Temat to bardzo rozległy  jak owoż niewykorzystanie…  zostawmy to…

Przytoczyć jednak i zarejestrować chciałbym jeden z wielu dowodów na niewiarygodne  wypozycjonowanie witryny na wybrane frazy w najpopularniejszej internetowej wyszukiwarce:

Kiedy wpiszesz w okno wyszukiwań  frazę – zapytanie: Ile jest ulic Wesołych w Polsce ? Wyszukiwarka Google – wybierze z zasobów internetu blisko 4,5 mln wyników wyszukiwań . Na samym szczycie tychże czyli z numerem 1 pojawi się link do strony niedary.pl  Tak było  dokładnie miesiąc temu czego dowodziłem podczas spotkania.

Znając dynamikę wyszukiwarek sądziłem iż strona w kilka dni utraci swoją swoje przysłowiowe 5 minut. Dzisiaj,  dokładnie w miesiąc po przedstawionym notowaniu …. niedary.pl utrzymały jednak  swoją pozycję !  Oto dowód w postaci dzisiejszego zrzutu ekranowego wykonanego oczywiście w trybie Incognito:

Niewątpliwej  internetowej pikanterii dodaje fakt iż nasza ul. Wesoła wciąż wszak pozostaje nazwą nieformalną !

Wpis niniejszy dedykuję oczywiście patronowi ulic Wesołych w Polsce. Andrzeju –  serdecznie Pozdrawiamy z Niedar !

Ps. Jesteś częścią naszego Zespołu. Tworzysz on line mapę ulic Wesołych i udostępniasz na naszej stronie. Suma Twojej pracy oraz naszych wielu dobrych słów o niedariańskiej ulicy Wesołej na internetowych łączach synergicznie  – zawiodły nas na ten szczyt !

Dodaj komentarz