Dzień Sołtysa cz.1

Życzenia  zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym w imieniu Zespołu niedary.pl kieruję w stronę Sołtys minionej kadencji Agaty Woloszczuk !

Dziękujemy za stworzenie warunków i akceptację projektów które w ciągu minionych czterech lat zrodziły się na stronie www.niedary.pl ale bez odpowiedniego wsparcia, akceptacji i  współpracy nie sposób byłoby wielu z nich wprowadzić w życie !

Doliczyliśmy się symbolicznych  25 inicjatyw –  swojego rodzaju kamieni milowych – zrealizowanych podczas minionej kadencji.

 Z powodu  ograniczonych możliwości wolnych przestrzeni,  wybraliśmy wspólnie z Przewodniczącym Rady Sołeckiej Grzegorzem Osyrą – dziesięć inicjatyw /spośród owych 25/ciu/ a Ewa ze Spacerowej   w postaci kolorowych ikonek kunsztownie skomponowała je w jedną pamiątkową całość  na okazjonalnym dyplomie nadającym Agacie Woloszczuk honorowy  tytuł Sołtysa Nestora wsi Niedary.

Cieszymy się ogromnie iż nasza inicjatywa rozwija się i płynnie przechodzi z kadencji na kadencję a Agata uzupełnia grono Niedariańskich Sołtysów Nestorów !

Pod dyplomem nadającym honorowy tytuł Sołtysa Nestora wsi Niedary podpisali się:

Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta

Sołtys wsi Niedary Szczepan Gurboda

Przewodniczący Rady Sołeckiej Grzegorz Osyra

i wszyscy pozostali członkowie Rady Sołeckiej

Członkowie Zespołu www.niedary.pl   

Agato jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego !

1 Komentarz

  • Agata Woloszczuk pisze:

    Bardzo dziękuję. To ogromnie miłe wyróżnienie. Cieszę się że mogłam swoim działaniem stworzyć warunki dla w/w inicjatyw minionej kadencji. Lubię to miejsce, w którym mieszkam od urodzenia. Dlatego zawsze będzie mi zależeć na Niedarach, w których wszystkim Mieszkańcom dobrze się mieszka, w których następują pozytywne zmiany.
    Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Comment