Koci głos w sprawie konkursu na Logo Niedar.

Koty w firmie,  to dużo radości – atrakcja dla  klientów ale niestety też straty i to niekiedy  spore. Od czasu kiedy przestaliśmy wpuszczać koty do naszej siedziby   jedna z  kotek  / wabi się nomen omen Logi  – ponieważ pozowała do logo naszej firmy/ wchodzi na dach i przez uchylone okno dachowe  wmiałkuje nam różne swoje kocie racje…. nieświadomie uczestnicząc  w trwającej u nas permanentnie burzy mózgów.

Akurat dzisiaj, kiedy pojawił się  komentarz Lutka do  pierwszego upublicznionego projektu logo w budowie – pojawienie się  Logi w oknie:

podpowiedziało mi  sugestię, którą przeadresowuję do wszystkich  biorących udział w konkursie:

Otóż mieszkamy w Kocich Górach, wśród nas jest sporo miłośników kotów…. I  znalazłoby się jeszcze pewnie  wiele innych argumentów przemawiających za tym aby na logo Niedar trafił jakiś koci akcent graficzny także.

W każdym razie z  takim projektem podniosę  do góry obydwie ręce a Logi pewnie zagłosowałaby wszystkimi czterema  łapkami.

W zakładce konkursy  znajdziesz warunki  i ogłoszenie na temat  trwającego konkursu na Logo Niedar. Nagroda symboliczna  100 zł, ale miejsce w nowej  historii Niedar, którą tworzymy  od 21 III 2015 – na zawsze i …. bezcenne.

Termin nadsyłania prac zbliża się ale czasu jest jeszcze trochę  – trwamy bowiem  w oczekiwaniu  na projekty do Dnia Dziecka.

Wielu momentów  radości z obcowania  z kotami – pozdrawiam: /-/ Jerzy Lewandowski

Dodaj komentarz