Logo Niedar w międzynarodowej sztafecie !

Jak już pisałem – podczas urlopu w Bułgarii /Słoneczny Brzeg/, przy szwedzkim stole spotkaliśmy przesympatyczną parę młodych ludzi ona Ania z Polski a on Paulo z Portugalii – oboje obecnie mieszkają w …. Anglii. Spójrzcie w jednym zdaniu wytłuściły się nazwy aż 5/ciu Państw !

Na tym jeszcze nie koniec zbiegów okoliczności – Ania i Paolo mieszkają w King’s Lynn – miasto nieco ponad 30 tyś mieszkańców w północno-zachodniej części hrabstwa Norfolk, u ujścia rzeki Great Ouse do zatoki The Wash nad Morzem Północnym, którego miastem partnerskim jest …Mlada Boleslav do którego to miasta z kolei – nasze logo zawiózł nie tak dawno – Piotr z Różanej !

Logo Niedar jest tu kluczowe – albowiem nasi nowi znajomi po przesurfowaniu strony niedary.pl postanowili włączyć się do akcji: Fundujemy logu Niedar podróż dookola Świata i …zostali w ten sposób kolejnymi Turystycznymi Ambasadorami Niedar i od razu współautorami sztafetowego rekordu.

Otóż przejęli oni od nas logo które pokonało już trasę Niedary – Lotnisko – Burgas – Słoneczny Brzeg i przewieźli naszą ikonkę ze Słonecznego Brzegu do Burgas stamtąd 1893 mile do Luton z Luton do i na powrót z King’s Lynn samochodem logo Niedar zajechało do centrum Londynu w jedno z najsłynniejszych turystycznie miejsc świata czyli pod Big Bena  – widok z prawego brzegu Tamizy:

 

Big Ben przeżywa oblężenie turystów którzy fotografują teraz kolejne etapy budowy rusztowania – wieża wraz z zegarem ma bowiem być zasłonięta na dłuższy czas.
A pamiętacie iż Big Ben raz w historii zaczął się spóźniać gdy na dużej wskazówce ciasno usiadło obok siebie nieprzeliczone stadko szpaków. Czy mógł wśród nich być szpak z Niedar – legenda głosi, że tak !

Leave a Comment