Modele sygnalizatorów zmiany świateł – oferta dla 2 szkół

Poniższą, okazyjną ofertę kierujemy tylko i wyłącznie do publicznych  placówek oświatowych wszelkiego rodzaju a więc szkół, przedszkoli, internatów, bibliotek itp. zajmujących się  m.in. edukacją bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Mamy na tzw. “zbyciu” ale nie za darmo lecz  za symboliczną złotówkę i dwa lajki na FB 🙂 –  dwa  egzemplarze, / i tylko dwa –  dla dwóch różnych  placówek z różnych miejscowości/ dydaktyczny  –  modeli sygnalizatora  zmiany świateł na skrzyżowaniu ulic.  Światła zmienia się środkowym pokrętłem – urządzenie  działa na baterie lub zasilacz – opcjonalnie

analizator-halasu-przod-duze

 

analizator-halasu-przod-duzeCo trzeba zrobić aby zarezerwować   sygnalizator dla publicznej  placówki oświatowej ?  

1/ Wstawić  co najmniej jednego lajka  na konto FB  ze strony:   www.niedary.pl

2/ Wstawić /może być z tego samego konta/  drugiego lajka na konto  FB  ze strony www.pomocedydaktyczne.info.

3/ W komentarzu do niniejszego  ogłoszenia  wpisać  treść rezerwacji:

Przykład:

Za 2 lajki spod nicku: /tu wpisz nick z FB/ Zamawiam 1 szt. sygnalizatora i  proszę o wystawienie FV na kwotę 1,23 zł dla…… /tu nazwa placówki/  W podpisie wystarczy imię  i miejscowość

4/ Mailem na adres  niedary@wp.pl proszę  dosłać pełne dane do wystawienia FV, imię  i nazwisko oraz  nr tel.  do kontaktu w celu ustalenia formy odbioru/dostawy.

W promieniu do 15  km odbiór własny w naszej siedzibie, powyżej 15 km wysyłka  paczką  w każde miejsce na mapie Polski.

 

 

 

Wyjaśnienie:

Te mało jeszcze znane urządzenia funkcjonują już w setkach polskich szkół – głównie w miastach –   wspierając   nauczycieli w…. walce z…. hałasem szczególnie podczas przerw między lekcjami.  Urządzenie programuje się odpowiednio do norm hałasu w danym pomieszczeniu i reszty można się domyśleć –  bowiem  działanie jest automatyczne: Poziom hałasu jest OK.  – pali się zielona lampa, gdy hałas zbliża się niebezpiecznie do granicy normy zapala się żółta lampa…a gdy ją przekracza natychmiast  zapala się czerwona i dodatkowo można  jeszcze zaprogramować “nieznośny”  sygnał dźwiękowy  – alarm – gwizd:   Normy hałasu przekroczone !

Sprzedawane przez nas urządzenia “występowały” już w Teleekspresie  oraz  w  dłuższym  programie  w TVP Info – relacja z jednej rzeszowskich podstawówek, w której  funkcjonuje wiele takich analizatorów zakupionych ze specjalnego unijnego programu, dodatkowo wspomaganego specjalistyczną  planszą dydaktyczną, która powstała w Niedarach.

Konstruktorzy tego zmyślnego  urządzenia przydali mu także opcjonalnie drugą niezależną  funkcję . Otóż za pośrednictwem środkowego pokrętła można manualnie  zmieniać  światła i wykorzystywać urządzenie wspomagając  naukę przepisów ruchu drogowego, wpajać nawyki  zachowania się na przejściu dla pieszych z automatyczną regulacją świateł.

No i tu dochodzimy do sedna sprawy. Mamy dwa modele w których funkcja Analizatora hałasu nie działa lub działa z czkawką ale za to manualna funkcja sygnalizatora zmiany świateł  pozostaje w 100 %  sprawności.

Mimo że sprzęt jest kosztowny,  to jego gwarancyjna naprawa u producenta w Belgii, reespedycja do Niedar  + koszt naprawy gwarancyjnej  stanowią o nieopłacalności takiego przedsięwzięcia. Nasz Partner  zdecydował więc abyśmy kupione urządzenia zezłomowali lub lepiej  wykorzystali inaczej a oni doślą nam nowe. Stojąc przed jakże nieekologiczną alternatywą  zniszczenia w połowie  sprawnego sprzętu postanowiliśmy aby za nim trafi on do elektrośmieci spełnił  jeszcze  swoją edukacyjną misję.

Interesują Cię szczegóły techniczne  produktu ?  Opis obydwu  funkcji urządzenia znajdziesz tutaj:

http://pomocedydaktyczne.info/index.php?main_page=product_info&products_id=6654&zenid=2dc7e26910cf3a5c4e25634142ce2e22

                                             Z życzeniami  samych bezpiecznych skrzyżowań: Jurek z Wesołej

 

 

 

 

 

 

 

1 Komentarz

  • Honorata pisze:

    Za 2 lajki spod nicku: Honorata Chalasz Zamawiam 1 szt. sygnalizatora i proszę o wystawienie FV na kwotę 1,23 zł dla Przedszkola nr 2 w Nowym Tomyślu.

Leave a Comment