Od wczoraj zapraszamy Szanownych Gości do naszej Księgi :-)

Intensywne przygotowania do konkursu Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów- ukazały jak daleko naszej  witrynie do standardów wyznaczonych przez Organizatorów. Mamy sporo do zrobienia. Miniony weekend upłynął nam na  utworzeniu…. Księgi Gości.

Z dotychczasowej rubryki Kontakt oraz po przejrzeniu wszystkich ćwierć tysiąca wpisów – komentarzy – tak,  tak ostatni  wpis z Czeszowa okazał się dokładnie 250/ tym wpisem – komentarzem na naszej stronie – wybraliśmy kilkanaście, które powinny trafić do Księgi Gości ….gdybyśmy takową  posiadali od początku istnienia strony:

 

 

Od dziś Księga Gości otwarta jest dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić wirtualne  Niedary i pozostawić tu słowa – reminiscencje na temat swojego  pobytu, podsunąć nam jakąś myśl, zainspirować pomysłem, czy choćby przekazać zwykłe pozdrowienia.

Księga jest dedykowana Gościom  Niedar – a więc przekaż proszę przy okazji  informację o niej; swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom….

Księga Gości jest osobną stroną na naszej witrynie i aby ją przeglądać i się do niej dopisywać kliknij w przycisk: Księga Gości na pasku menu stron znajdujących się tuz pod slajderem.

Ps.

Wkrótce  księga doczeka się  swojego niedariańskiego wymiaru graficznego –  w postaci nowej  fotki z logo Niedar i będzie to przysłowiowa kropka nad i 🙂

Leave a Comment