Pasy Mistrzowskie dla Zdobywców Pucharów !

Niniejszym zachęcam  wszystkich naszych Niedariańskich Mistrzów  Sportu, oraz   mieszkańców Niedar posiadających trofea sportowe w postaci pucharów zdobytych w różnych dyscyplinach sportowych i parasportowych   aby je dokładnie zinwentaryzowali,  przeliczyli i opisali a imienne kartki z zestawieniem swoich sukcesów przekazali Prezesowi LZS Grzegorzowi Osyrze,  lub nadesłali do nas mailem na:  niedary@wp.pl.

Liczy się każdy puchar indywidualny jaki posiadacie w swoich domowych kolekcjach. Doliczać  będziemy także punkty /nie małe/ za udział w drużynowych rozgrywkach, które w efekcie zakończyły się zdobyciem pucharu zespołowego  znajdującego się w naszej świetlicy.

Jeśli nawet byłeś Mistrzem swojej szkolnej  klasy w warcabach i masz z tego tytułu puchar – daj znać – dopisz się do listy Niedariańskich Zdobywców Pucharów !

Tę jakże nietypową ale z racji obfitości pucharów w naszej wiosce  rywalizację,  zwieńczymy nadaniem  trzech wirtualnych   Pasów Mistrzowskich Złotego , Srebrnego  i Brązowego w postaci okolicznościowych dyplomów – nadań.  Bardzo liczymy także  na udział naszych   Mistrzyń Sportu !

Projektem tym mieliśmy się zająć latem ub. roku. Stąd data na poniższym projekcie  – podkreślam projekcie –  wykonanym oczywiście przez Ewę ze Spacerowej  na podstawie  jakże spektakularnych  osiągnięć Kamila z Wesołej:

swidzinski.k(zloty)

Kto zdobędzie Złoty pas Mistrzowski o tym zadecydują zgłoszenia na podstawie których podamy do wiadomości wszystkich projekt tabeli ocen pucharów tak aby ranga zawodów w których dany puchar został zdobyty korelowała dodatnio z ilością przyznanych w ostatecznej klasyfikacji punktów.

Ewa przygotowała trzy projekty Dyplomów: Złoty jak wyżej, i analogicznie srebrny i brązowy. ….ale na tym nie koniec.

W dużo szerszym spektrum  plon konkursu zostanie  docenimy i opisany dla potomnych  w Kronice Niedar !

a dodatkowo  najbardziej spektakularne pucharowe trofea i ich zdobywcy zostaną uwiecznieni na  specjalnym Niedariańskim banerze kibica, który planujemy wykonać w megaformacie 200 cm rozpiętości na 100 cm wysokości. Baner będzie oprawiony w wałki drewniane  jak mapa w specjalnej niedariańskiej formule opraw czyli w tzw. systemie WDS /zainteresowanych odsyłam do Googli wystarczy wpisać: wałki drewniane wds – sporo linków do opisów.

Czy Kamil zdobędzie Złoty Pas czy Pas w innym kolorze ?  Kto poza Towarzystwem Przyjaciół wsi Niedary i Prezesem LZS Niedary  zechce dołączyć do Kapituły nadającej tytuły ? …. o tym wszystkim zdecyduje odzew na niniejszy projekt.

Zdobywcy Pucharów  na start !

Jako, że  w życiu nie zdobyłem żadnego pucharu  acz jeden  z wielkim sukcesem udało mi się powołać:-)  mogę zagwarantować swoją  bezstronność w projektowaniu tabeli kwalifikacyjnej;        Jurek z Wesołej

 

 

 

 

 

Leave a Comment