Pod Dębem po raz czwarty – cz II. – kulminacja rajdu !

Po raz czwarty moment kulminacji rajdu  uwieczniła: Ania z Głównej, której tradycyjnie  zawdzięczamy  najbardziej obfity album zdjęciowy –  praktycznie z całej imprezy. Ze względu na „konkurencyjność”  zdarzeń i szereg atrakcji,  w tym roku pod Dębem nie odnotowaliśmy takiej frekwencji jak w latach minionych:

Proszę zauważyć iż tym razem autorka zdjęć znalazła się po obu stronach obiektywu ?…. i  jeszcze jedno przechodzące do historii Rajdu ujęcie. Uczestnicy  w geście turystycznego pozdrowienia:

Z roku na rok,  systematycznie –  w sposób naturalny zmniejsza się liczba osób, które mogą się poszczycić udziałem we wszystkich edycjach rajdu. W tym momencie ogólna  sugestia do  Organizatorów  aby w jubileuszowej  V/tej  edycji uhonorować tych niestrudzonych jakąś extra  Niedariańską Piątką !

Przy okazji obliczyliśmy iż Wójt Gminy Zawonia  i jednocześnie Patron Honorowy Rajdu Agnieszka Wersta – pokonała  we wszystkich dotychczasowych jego  edycjach –    odległość odpowiadającą spacerowi z Czeszowa …. do centrum Wrocławia. W konkurencji nieformalnej rajdowej  reprezentacji Urzędu Gminy  wynik ten wydaje się być  przykładowo rekordowym osiągnięciem 🙂

Spod Dębu uczestnicy Rajdu ruszyli w stronę Kurhanów ale o tym już w kolejnej relacji….

 

Jeden komentarz

  • Agnieszka Wersta pisze:

    🙂 jestem zaskoczona! To aż tyle ?!
    Dziękuję za przeliczenie i pozdrawiam wszystkich pozostałych uczestników którzy razem ze mną pokonali trasę rajdu przez te wszystkie edycje 🙂
    Agnieszka Wersta

Dodaj komentarz