Pucharowa zagadka – do wygrania ….krawat !

Jestem przekonany , iż My Niedarianie,  mamy niezbywalną świadomość, że Nasi Mistrzowi w wielu dyscyplinach sportu  przysporzyli nam “całe półki dowodów” na to iż sport w Niedarach ma się wyjątkowo dobrze.

…ale czy ktoś  /poza Prezesem LZS Grzegorzem Osyrą i naszym Zespołem/ wie:

 ile /dokładnie/ sztuk  pucharów – zdobi ściany naszej świetlicy ?

 

Osobie, która  na niżej podanych  zasadach   jako pierwsza poda najbliższy prawdzie wynik lub idealnie wstrzeli się w  ilość –  na pamiątkę –  przekażę z mojej  unikalnej  kolekcji krawatów,  jeden  egzemplarz  z …. greckimi motywami olimpijskimi:

Krawat_awers (1)

 

Krawat  ten /oczywiście nie noszony :-)/  to żaden poliester  lecz  klasyka gatunku – bowiem jest to krawat jedwabny …. a do tego  ręcznie malowany,   wykonany w bardzo krótkiej serii na specjalne  zamówienie Ośrodka Sportu  z …..najcieplejszego miasta w Polsce:

Krawat_awers (2)

 

 

Mini regulamin quizu “Mistrza  refleksu  i wyczucia”

Krawat przekażemy  osobie  która  w  komentarzu  do niniejszego wpisu poda najbliższą prawdy liczbę.

Rozwiązanie zagadki z ewentualnym wytypowaniem zwycięzcy podamy w dniu kiedy niniejszy wpis “zejdzie z TOP 10 ” wyświetlanych wpisów i  automatycznie przejdzie do  Kroniki Niedar.

Jeśli,  dwie lub więcej osób /krawat jest jeden/ podadzą równie dobry zbliżony wynik bądź trafią w tzw. punkt podając dokładną ilość  pucharów znajdujących się na świetlicy – wygra ta osoba, która prawidłowego wpisu dokona jako pierwsza 🙂

Zapraszam do  nomen omen,  typowania,  bowiem po angielsku krawat pisze się  jakoś podobnie 🙂

Jurek z Wesołej

 

 

 

Leave a Comment