Rada Sołecka została uzbrojona … graficznie

Kiedy my sobie wszyscy smacznie śpimy,  na ulicy Spacerowej,  powstają kolejne graficzne perełki,  tworzące już całkiem sporych rozmiarów,   wizerunkowy sznur pereł, dzięki któremu w oczach urzędników z którymi do czynienia na co dzień mają nasze władze;  Niedary będą  coraz bardziej rozpoznawalną wizerunkowo Społecznością…. ale po kolei…

Najpierw oficjalnie “żegnamy” – zapożyczony z internetu pomysł czyli  roboczą ikonkę:

tabliczka_rada_solecka-2-210x210

 

Od teraz Rada Sołecka Wsi Niedary do końca sprawowania władzy, zamieszczając na  stronie różnego rodzaju ogłoszenia – będzie je mogła sygnować nową niepowtarzalną  jedyną taką na świecie 🙂 ikonką  graficzną:

rada_ik_ud

Wszystkie urzędowe pisma oficjalne wychodzące z Niedar, będą mogły być pisane  na nowym blankiecie. Poniżej pierwsze pismo które wyjdzie od Rady w sprawie remontu drogi dojazdowej do Niedar:

rada-MM-pismo(1)

 

 

W kontynuacji przyjętej konwencji graficznej Przewodniczący Rady  otrzymuje  wzorzec graficzny wizytówki:

rada-MM-wizyt

Przewodniczący Rady Sołeckiej otrzyma za naszym pośrednictwem,  osobnym mailem komplet plików autorstwa Ewy ze Spacerowej, która przekazuje swoje prace do nieodpłatnego użytkowania na czas sprawowania władzy w jej obecnym składzie personalnym.

Życzymy Radzie  aby wszystkie  sprawy wnoszone na nowych nośnikach,  bądź załatwiane z użyciem nowych wizytówek,  finalizowały się z pozytywnym skutkiem dla całej  naszej  Społeczności  Wsi Niedary /-/ Jerzy Lewandowski

Dodaj komentarz